Základní informace

Jsme nestátní odborné zdravotnické zařízení privátního charakteru, specializující se ve všech oblastech moderní fyzioterapie a léčebné rehabilitace. Poskytujeme komlexní ambulantní léčebnou péči a také výčet podpůrných relaxačních technik. Klademe důraz na profesionální, privátní péči o klienty a příjemné a relaxační prostředí ordinace. Garantujeme vysokou míru odbornosti, vyjádřenou vzděláním v oboru a dlouholetou oborovou praxí. Nejvyšší míra profesionality a loajality ke klientovi je samozřejmostí. Sídlíme v příjemné a klidné lokalitě historické části města Kosmonosy, nedaleko známé psychiatrické nemocnice.

Nejsme ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Námi poskytovaná péče je standardně hrazena přímými platbami klientů.

Vedoucí fyzioterapeut  a garant odborné péče - Mgr. Kateřina Horáková

Příjezd k naší ordinaci:

V případě potřeby umožňujeme parkování osobních vozů přímo před vchodem do naší bezbariérové ordinace. Dále je v blízkém okolí našeho zdravotnického zařízení dostatek veřejných parkovacích míst. Parkování je možné přímo v ulicích Jelínkova a Sadová, nebo v sousedství nedalekého kostela Povýšení svatého kříže, popřípadě před Psychiatrickou nemocnicí, odkud je to k nám jen několik desítek metrů.